rolex swiss rolex day date m118348 0225 uomini 36mm quadrante verde automatico worked hard on the details.cheap vape wire absolutely has qualification to compare with the masterpiece of palace-level art.. Partnerzy

Konkurs Piw Rzemieślniczych - Kraft Roku - organizowany jest we współpracy z Sympozjum Piwowarów oraz pod patronatem PSBR - Polskiego Stowarzyszenia Browarów Rzemieślniczych


Sponsorzy Nagród Specjalnych KPR 2023:


Weyermann® Specialty Malting Company
www.weyermann.de

Worki słodów Weyermann® znajdziecie w browarach rzemieślniczych na wszystkich kontynentach.
Zwykle w tych najfajniejszych browarach. Od ponad 135 lat słodownia Weyermann® z Bambergu to symbol jakości, innowacji i otwarcia na najbardziej szalone pomysły piwowarów.


Fermentis®
www.fermentis.com

Sukces ma wielu ojców. W przypadku najlepszych piw rzemieślniczych, to m.in. szczepy suchych drożdży Fermentis®: SafAle™ US-05 (np. IPA), SafAle™ K-97 (Hazy IPA), SafAle™ S-04 (np. Stout), SafAle™ S-33 (np. Witbier), SafLager™ W-34/70 (np. Pils, Porter Bałtycki), SafBrew™ LA-01 (piwa bezalkoholowe) i inne.
Suche drożdże Fermentis®: łatwe w użyciu i niezawodne.


Viking Malt
www.vikingmalt.com

Viking Malt jest wiodącym dostawcą słodu dla browarów w Polsce i Europie Północnej oraz jednym ze światowych liderów w dostarczaniu słodów specjalnych do browarów i gorzelni.


Speidel Tank- und Behälterbau
www.speidel-behaelter.de

Zbiorniki ze stali nierdzewnej dla browarów - wszelkie typy i pojemności.
Kompaktowe warzelnie dla browarów domowych oraz rzemieślniczych - wybicie od 10 litrów do 1000 litrów.
Ponad 120 lat doświadczenia!


Polish Hops
www.polishhops.com

O chmielu wiemy prawie wszystko. Prawie, bo codziennie odkrywamy nowe fakty z nim związane. Chcemy się tą wiedzą dzielić. Pragniemy również zwracać uwagę na obecność chmielarstwa w historii, języku i kulturze.

Poszukujemy nowych, ciekawych odmian, staramy się wskrzeszać te zapomniane i przy pomocy zaprzyjaźnionych browarów domowych sprawdzamy ich zachowanie w piwie. Najwyższa jakość surowca i zadowolenie klienta to nasz priorytet.